Komenda szczepu

Adam

pwd. Adam Wiśniak - komendant Szczepu
W harcerstwie od 2008 roku. Wcześniej pełnił funkcję między innymi członka grupy retamańskiej, drużynowego, skarbnika szczepu oraz przybocznego 375 KDSH Ursa Major. Prywatnie absolwent Technologii Chemicznej na Politechnice Krakowskiej. Poza tym interesuje się grami komputerowymi oraz RPG, pracą w drewnie, grafiką komputerową i psychologią.

Kacper

pwd. Kacper Bezdyk HR - zastępca komendanta Szczepu
W harcerstwie od 2006 roku. Wcześniej pełnił funkcję retmana oraz drużynowego wędrowniczego. Lubi chodzić po górach i żeglować.

Ola

pwd. Aleksandra Machnik HO - członkini komendy ds. pracy z kadrą
W harcerstwie od 2006 roku. Wcześniej drużynowa 257 KDH Brzask oraz 375 KDSH Ursa Major. Prywatnie studentka Akademii Muzycznej. Uwielbia muzykę, podróże i zwierzęta.

Kadra zuchowa

ZuzaA

dh. Zuzanna Adamczyk - drużynowa 20 GZ Dzielne Niedźwiadki
W harcerstwie od 2010 roku. Wcześniej pełniła funkcję przybocznej w 20 GZ. Prywatnie uczennica XX LO w Krakowie, uczęszcza również do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia. Miłośniczka gry na fortepianie, sportu i zwierząt.

Julka

dh. Julia Matura HO - przyboczna 20 GZ Dzielne Niedźwiadki
W harcerstwie od 2011 roku. Od 2018 roku pełni funkcję przybocznej w Gromadzie Dzielne Niedźwiadki. Prywatnie uczennica 41 LO w Krakowie. Interesuje się wizażem, zwierzętami i literaturą.

Kadra harcerska

Ania

dh. Anna Stokłosa HO - drużynowa 257 KDH Brzask
W ZHP od 2015 roku. Wcześniej przyboczna w drużynie Brzask. Prywatnie uczennica XXI LO oraz uczestniczka zajęć sceny "i". Miłośniczka sztuki która uwielbia występować na scenie. Śpiewa, gra na gitarze, występuje w sztukach teatralnych.

Oliwia

dh. Oliwia Kosek-Czopek - przyboczna 257 KDH Brzask
W harcerstwie od 2011. Prywatnie uczennica Publicznego Saleziańskiego Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie o profilu mat-biol-chem. Interesuje się sportem

Roxi

dh. Roxana Ziemiańska - przyboczna 257 KDH Brzask
W harcerstwie do 2012 roku, Uczennica III LO w Krakowie. Miłośniczka śpiewu i gry na instrumentach.

Maja

dh. Maja Wlach - przyboczna 257 KDH Brzask
W harcerstwie od 2010. Drugi rok na funkcji przybocznej. Prywatnie uczennica XX LO o profilu mat-geo-ang. W wolnym czasie rysuje lub czyta. Poza tym chodzi na fitness, jeździ na rowerze i na nartach lub pływa. Uwielbia zwierzęta, słońce i lody.

Ziemo

dh Ziemowit Górski HO - drużynowy KDH Rubrum Lupi
W harcerstwie od 2015. Wcześniej przez 2 lata pełnił funkcję przybocznego. Prywatnie student AWF w Krakowie oraz footballista amerykański w Kraków Kings. Lubi taniec i hoduje kaktusy, aktualnie w swojej kolekcji ma ich już 25.

dh Jakub Styrna - przyboczny KDH Rubrum Lupi
w harcerstwie od 2015. Drugi rok na funkcji przybocznego. Prywatnie uczeń XI LO
w Krakowie

Tomek

dh Tomasz Bartłomowicz - przyboczny KDH Rubrum Lupi
W harcerstwie od 2015 roku. Pierwszy rok na funkcji przybocznego. Prywatnie uczeń klasy matematycznej w III LO w Krakowie. Lubi aktywnie spędzać czas, przez 6 lat pływał i trenował w szkole sportowej.

Kadra starszoharcerska

Ala

pwd. Alicja Madeyska HO - drużynowa 375 KDSH Ursa Major, skarbnik Szczepu
W harcerstwie działa od lipca 2016 roku. Przez dwa lata pełniła funkcję przybocznej, najpierw w żeńskiej 257 KDH Brzask, a następnie w 375 KDSH. Prywatnie studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W wolnym czasie gra na gitarze, czyta książki i gotuje.

Daga

dh. Dagmara Woźniak - przyboczna 375 KDSH Ursa Major
W harcerstwie od 2010 roku. Prywatnie uczennica IV LO w Krakowie. Interesuje się ochroną środowiska, muzyką i uwielbia zwierzęta.

Ziajo

dh. Zuzanna Ziajko - przyboczna 375 KDSH Ursa Major
W harcerstwie od 2012 roku. Uczennica IV LO w Krakowie. Interesuje się muzyką i narciarstwem, aktualnie jest w trakcie nauki na pomocnika instruktora narciarskiego.

Kadra wędrownicza

Matylda_Hojnor_Komenda_Hufca_2019-9

phm. Wiktoria Hernik HO - drużynowa 376 KDW Skorpion, instruktorka szczepu ds. promocji
W ZHP od 2008 roku. Wcześniej drużynowa harcerska w Szczepie ZHP Tęczowy, obecnie poza funkcją drużynowej wędrowniczej pełni funkcję członkini komendy Hufca Kraków Nowa Huta. Prywatnie absolwentka skandynawistyki na WSE w Krakowie, aktualnie studentka marketingu i komunikacji rynkowej na UEK-u. Miłośniczka północy, podróży, gór i kotów.

Funkcyjni szczepu

Kalin

dh Kacper Brataniec HO - retman
W harcerstwie od 2012 roku. W wolnym czasie lubi się wspinać i podróżować.

64257170_734464613660201_5229531585241415680_n

dh. Katarzyna Stokłosa HO - instruktorka szczepu
W harcerstwie od 2011 roku. Wcześniej przyboczna a następnie drużynowa w 257 KDH Brzask. Prywatnie studentka kosmetologii. Miłośniczka tańca i natury.